Рома победи с категоричното 3:0 у дома Бреша в двубой от 13-ия кръг на Серия А. Головете за успеха реализираха Крис Смолинг, Манчини и Джеко.

След нулево първо полувреме Смолинг откри резултата с попадение в 49-ата минута. С много красиво попадение Манчини направи резултата 2:0, като с елегантен удар играчът на Рома не остави шансове на вратаря на Бреша.

В 66-ата минута Джеко леко куриозно направи резултата класически и подсигури успеха на "вълците" от Рим.

След този успех Рома е на 4-ото място в класирането с актив от 25 точки, а Бреша са на последната позиция със 7.

Лацио зае третата позиция, след като спечели гостуването на Сасуоло с 2:1. Чиро Имобиле откри в 34-ата минута, но Капуто изравни в края на първата част.

Победното попадение на "лациалите" дойде в 90-ата минута на срещата, когато Фелипе Кайседо беше точен. С този успех Лацио има 27 точки, а Сасуоло е на 14-ото място с 13.

В друг двубой от този кръг Верона надви Фиорентина с гол на Ди Кармине в 66-ата минута.