Тотнъм спечели с 4:1 срещу Рома в контрола, която се игра в Сан Диего. „Джалоросите“ поведоха в резултата с гол на Патрик Шик, а за „шпорите“ по два гола отбелязаха Фернандо Йоренте и Лукас Моура. И петте попадения в проверката бяха отбелязани през първото полувреме.

Рома излезе напред в резултата в 3-та минута, когато след добра комбинация Хавиер Пасторе взаимодейства с Патрик Шик, който вкара топката във вратата на Мишел Ворм.

Тотнъм изоставаше в резултата само шест минути, след като Фернандо Йоренте се разписа в 9-та.

Девет минути по-късно Тотнъм осъществи пълен обрат в двубоя след второто попадение на Йоренте в двубоя.

Тотнъм поведе с 3:1 в 28-та минута след гол на Лукас Моура.

Бразилецът вкара своя втори гол в двубоя в 44-та минута, когато направи резултата 4:1.

През второто полувреме футболистите на двата отбора направиха няколко сериозни пропуска, но резултатът не бе променен.

Рома: Миранте (83‘ Фусато) – Сантонс (83‘ Флоренци), Манолас, Жезус (59‘ Маркано), Лука Пелегрини (72‘ Бионда) – Кристанте (67‘ Чорич), Пасторе (63‘ Строотман), Гоналон (70‘ Де Роси) – Юндер (52‘ Джъстин Клуйверт), Шик (63‘ Джеко), Пероти (59‘ Лоренцо Пелегрини)

Тотнъм: Ворм – Орие, Картър-Викърс, Дейвис, Уолкър-Питърс (83‘ Георгиу) – Амос (84‘ Марш), Сисоко – Лукас Моура (82‘ Н‘Куду), Ериксен (63‘ Скип), Ламела (Санчес) – Йоренте (63‘ Гадзанига)