Отборите на Рома и Бодьо/Глимт завършиха при резултат 2:2 двубоя си от Лигата на конференциите в групата на родния ЦСКА. Норвежците бяха напът да победят "римските вълци" за втори път, но домакините се спасиха с късен изравнителен гол.

Домакините пропиляха няколко добри възможности в средата на първата част и в самия край на полувремето Ола Солбакен изведе Бодьо напред.

След подновяването на играта Ел Шаарауи възстанови паритета, но десетина минути по-късно Ерик Ботхайм отново върна аванса на своя тим.

В 84-ата минута дойде спасението за Рома, след като Ибанес реализира за 2:2 и отърва италианците от нов срам.

Така норвежците все пак остават на първата позиция в класирането с 8 пункта, докато Рома са втори с точка по-малко.